Ana Sayfa eticaret E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri

66
0

E-Ticaret Paketleri bir çok E-Ticaret’e yeni başlayacak girişimci için ilk tercih edilebilecek yazılım çözümüdür. Farklı yazılım firmaların farklı özellikler de ve fiyat aralıklarında paketleri mevcut. Paket seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığı. Mutlaka ücretsiz demoları talep etmenizi ve incelemenizi öneririm. İhtiyacınız olmayacak özellikler de ki paketleri de tercih etmeniz gereksiz maliyet oluşturacaktır.

Eğer E-Ticaret’e yeni başlamayı düşünüyorsanız yüzeysel olarak bahsettiğim E-Ticaret Sitesi Açmak yazım da diğer konulardan bahsetmiştim.

Paket seçiminde yazılım firmalarının çalıştığı referanslara göz atabilirsiniz. Hizmet alan firmaların sitelerini incelemek sizler için yararlı olacaktır.

Kendinize ait özel yazılımınızı geliştirmeyi düşünüyorsanız maliyetler hazır eticaret paketine göre yüksek olacaktır. Ayrıca hazır paket yazılım hizmeti sunan bir çok firmanın özel paket çözümleri de mevcut. İhtiyaçlarınızı tam olarak belirledikten sonra seçim yapmanız daha kolay olacaktır.

Yazılım firmaları hazır yazılım paketlerine ait yönetim panellerinin nasıl kullanılacağı ile ilgili özel eğitim vermektedir. Hizmet alacağınız firmanın ayrıca size destek vereceği ayrı bir panel ve müşteri temsilcisi olacaktır.

Entegrasyon Süreci

Paket seçiminizde diğer bir dikkat etmeniz gereken konu firmanın sunduğu entegrasyonlar. Müşterilerinizden alacağınız ödemeler için çalışmayı düşündüğünüz ödeme sistemi entegrasyonu mevcut mu veya ürünlerinizi paketleyip kargoya vereceğiniz kargo firması ile entegrasyonu mevcut mu? Yine faturalarınız için bir entegrasyon hizmeti veriyor mu? Ürün tedarik ettiğiniz firma ile XML entegrasyonu var mı? Bu konuları araştırmanız yazılım firması seçiminizde önemli rol oynamaktadır.

Mobil Uygulama

Günümüzde bir çok ziyaretçi mobil uygulamalar üzerinden siteleri ziyaret etmektedir. Yazılım firmalarının kendi sunmuş olduğu mobil çözümler de mevcuttur. Hizmet almak istediğiniz firma üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri

Pazar yerleri

Eticaret yazılımınız dışında n11, hepsiburada gibi pazar yerleri üzerinden de satış yapmak istiyorsanız, paket yazılımlar pazar yerleri için de entegrasyon hizmeti sağlamaktadır.

Hangi firmanın, hangi paketini kullanacağınıza karar verdikten sonra tasarım süreci başlayacaktır. Kurumsal renklerinize, logonuza uygun yazılım firması tarafından hazırlanacak ve süreçte sizinle irtibatta olacaklardır. Beğendiğiniz başka bir sitenin tasarımı var ise tasarım ekibine iletmeniz tasarım çalışmasını hızlandıracaktır.

E-Ticaret Sitesi Paketleri alabileceğiniz bir kaç yazılım firmasını sizler ile paylaşıyorum.

Platinmarket
T-Soft
ideasoft
Ticimax

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz