Ana Sayfa Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Sizlerden gelen geri bildirimler, işimizi daha iyi yapmamız ve hizmetlerimizi geliştirmemiz için bize ilham veriyor. Bu nedenle, müşterilerimizin düşüncelerini paylaşmalarını teşvik ediyoruz. İşte bazı müşterilerimizin bizimle ilgili görüşleri aşağıda yer almaktadır.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeydir ve müşterilerimizin bizimle ilgili görüşleri, işimizi daha iyi yapmamıza yardımcı olur. Bu nedenle, müşterilerimizin her türlü geri bildirimine açığız. Eğer bir yorumunuz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Teşekkür ederiz

Dünyada milyonlarca işletme, müşterilerini memnun etmek için çeşitli yöntemler deniyor. Çünkü müşteri memnuniyeti odaklı işletmelerin rekabette her zaman önde olduğu gerçeği var! Bu konuda birçok işletme müşteri memnuniyetini ölçerek, ürünlerini ya da hizmetlerini iyileştirmenin yollarını arıyor biz bunu Runo Yazılım ve E ticaret Danışmanlığı yapan Serkan bey ve ekibiyle başardık bu konuda bize kattıklarına örnek verecek olursak günün her saatinde her konuda bize destek olan hiçbir şekilde yardımlarını esirgemeden eksiksiz olarak firmamız için gerekli olan tüm verimi sağlamak için ekibiyle birlikte yanımızda olmaları bu süreçte ürünlerimizin daha çok pazarda yer almasını ,müşteri iletişimi ile ilgili destekleri ,ürünlerin daha çok kitleye ulaşması ,ürün görünürlüğü ve rekabet gücümüzü artırmak için aksiyon almaları bizlere her gün yeni bir şeyler daha katmaları ayrıca bize bi değer kattı bu konuda teşekkürlerimizi bir borç bil bilip daha çok yol kat edeceğimizi umuyor teşekkür ediyoruz.
www.simalayakkabi.com

Stepica…

MK Ayakkabıcılık ith. ihr. San. Ltd. Şti.

Mesut KAYMAZ

Hakkıyla yapan birisi

“Bir web siteniz varsa, e-ticaret ile uğraşıyorsanız, kesinlikle Runo’dan danışmanlık hizmeti almalısınız. Firmanın sorunlara yaklaşımı ve çözüm süreci çok hızlı ilerliyor. Özellikle Serkan Bey çok nazik ve işini hakkıyla yapan birisi.”

Kübra KARAGÖZ

Çok teşekkür ediyorum

“Uzun süredir e-ticarette online satış yapmaktayım.çeşitli firmalarla çalıştım lakin hiç biri Runo yazılım kadar bilgili,donanımlı ve işini aşkla yapan firmalar değildi, iyiki sizinle tanışma fırsatı yakaladım..Runo yazılıma ve en başta Serkan beye çok çok teşekkür ediyorum..”

Serdar GÖKTUĞ

Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri
Müşteri Görüşleri