Ana Sayfa eticaret Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

120
0

Satın almak istediğiniz bir üründe kararsız mı kaldınız, fiyatı diğer sitelere göre biraz daha mı ucuz, yoksa ürün günün fırsatında kampanyada mı? Üstelik ücretsiz kargo!

Bir çok kişi almak istediği ürün de satın alma aşamasında kararsız kalır, işte bu noktada itici bir güç olan kargo bedava yazısı devreye girer ve ziyaretçi artık müşteriniz olur. Sepete almak istediği ürünleri ekleyen bir ziyaretçi ödeme sayfasında kargo ücretini gördüğünde huzursuz olur ve siparişten vazgeçmeyi düşünür.

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO MU?

Aynı gün ücretsiz kargo!

Müşterilerin siparişi vermek için uzun süreler harcağı gerçek daha ucuza bulabilir miyim, peki ucuz olan site güvenilir mi, fiyat karşılaştırma sitelerine de bakayım, ucuzdan pahalıya sıralayım   evet bu yöntemleri muhtemelen sizde uyguluyorsunuz.

Siparişi verdikten sonra bir o kadar da hızlı bir şekilde bize ulaşsın isteriz. Keşke daha önce sipariş verseydim, bak hafta sonu geliyor ya elimde olmazsa. Bundan dolayı siparişlerin en fazla verildiği gün perşembe günüdür. Hafta sonu gelmeden ürün bize ulaşsın isteriz.

Aynı gün teslimat üstelik ücretsiz kargo!

İşte size altın fırsat. Müşterilerin hayır diyemeyecekleri bir seçenecek. Yukarıda bahsettiğim gibi müşteri sipariş verdiğinde hemen teslim almak istemesi bu seçeneği gerekli kılıyor. Burada mutlaka aynı gün teslimat gibi bir seçenekte ek bir maliyet olmalı fakat müşteri bunu göze alacaktır. Sigortalı kargo. Bir konudan daha bahsetmek istiyorum. Müşteriye siparişi ulaşana kadar sigorta kapsamında olmasını istediğiniz ürünler olabilir. Altın, pırlanta gibi değerli ürünler veya  hasar alsada sigorta kapsamında olması gereken ürünlerde bu seçenek mutlaka kullanılmalı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz